درباره مبتکران

شرکت مبتکران الکترونیک کیش، توزیع کننده رسمی و لایه یک اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل، شاتل موبایل) بوده و فعالیت خود را در صنعت تلکام از سال 1387 آغاز نموده است. مجموعه مبتکران با سابقه درخشان بیش از یک دهه فعالیت تخصصی و تلاش مستمر در حوزه ارائه راهکارهای سازمانی به منظور تامین و فروش خدمات الکترونیک اپراتورهای تلفن همراه، همواره همکاری بلند مدت را سرلوحه کار خود قرار داده و اطمینان خاطر از پایداری سرویس را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

مبتکران جزو نخستین شرکت هایی است که در حوزه فروش سیم کارت و کارت شارژهای فیزیکی در کشور شروع به فعالیت نموده و با آغاز ارائه شارژ الکترونیک توسط اپراتورها به بازار نیز از اولین مجموعه هایی است که در این حوزه به فعالیت پرداخته و برای اولین بار فروش رمز شارژ الکترونیک را روی پایانه های فروش شرکت پرداخت الکترونیک سامان راه اندازی کرد.

مبتکران، با به کار گیری زبده ترین متخصصان و کارشناسان فن آوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین با تعامل دانش بنیان و پایداری که با اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و رایتل) و اپراتور های مجازی (MVNO) ایجاد نموده، اولین شرکتی است که در سطح کشور سرویس های الکترونیک تمامی اپراتورهای تلفن همراه را به صورت یکپارچه به بازار مصرف ارائه داده است.

مبتکران، علاوه بر سرویس دهی به مشتریان بزرگی چون بانک ها، شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) و موسسات مالی و اعتباری، با استفاده از شناخت عمیق خود از بازار، راهکارهای ویژه و منعطفی را برای مجموعه های کوچک تر همچون پرداخت یار ها،  استارت­ آپ ­ها و فین تک ها تدارک دیده است. بدین ترتیب خدمات یکپارچه مبتکران پل ارتباطی مطمئنی است میان اپراتورهای تلفن همراه و توزیع کنندگان بزرگ و کوچک فعال در این حوزه.